uživo prijenosi

Ned 22.04.2018.
Vrijeme Domaćin Gost Live PbP
11:00 BOHEM.05 M21 V.JIHLAVA M21
11:00 KARLSRUHER S. SPVGG UNTERHACHING
11:00 HALEP S. BACSINSZKY T.
11:00 GOERGES J. PLISKOVA KA.
11:00 SABALENKA A. CEPELOVA J.
11:00 BC Astana BC Kalev/Cramo
11:00 Enisey Krasnoyarsk UNICS Kazan
11:30 HOUGANG UTD. BALESTIER
11:30 GEYLANG UTD HOME UNITED
11:30 ESTONIA JAPAN
11:40 MAKAROVA E. SEVASTOVA A.
12:00 GIRONA CF ESPANYOL
12:00 ALCORCON OSASUNA
12:00 SAMSUNSPOR DENIZLISPOR
12:00 NAVALCARNERO AD UNION ADARVE
12:00 MAJADAHONDA TOLEDO
12:00 HERCULES LEIDA E.
12:00 LAGOSTERA ATL.BALEARES
12:00 REAL L. LAS PALMAS B
12:00 FC HELSINGOR SILKEBORG
12:00 LOKO J SKA SP.J
12:00 VALMIERA RIGAS
12:00 ERRANI S. MERTENS E.
12:00 MUGURUZA G. CEPEDE V.
12:00 Banco di Sardegna Sassari Umana Reyer Venezia
12:15 GIL VICENTE NACIONAL DE MADEIRA
12:30 CAGLIARI BOLOGNA
12:30 TAMBOV SHINNIK
12:30 USA M18 SWEDEN M18
12:30 SASNOVICH A. KUZMOVA V.
12:30 BEGU I. GOLUBIC V.
12:30 KERBER A. KVITOVA P.
12:30 FC Barcelona Gipuzkoa Basket GBC
12:30 Real Betis Energía Plus Herbalife Gran Canaria
12:30 Bilbao Basket MoraBanc Andorra
12:30 San Pablo Inmobiliaria Burgos Divina Seguros Joventut
12:30 UCAM Murcia Tecnyconta Zaragoza
12:45 TnT KaTropa GlobalPort Batang Pier
13:00 TRIGLAV KRANJ ADRIA ANKARAN
13:00 ARSENAL TULA ZENIT
13:00 BEC TERO SAS. SUKHOTHAI
13:00 NAKUMATT ULINZI STARS FC
13:00 ZORYA FC MARIUPOL
13:00 OLIMPIK D. KARPATY
13:00 KAIRAT ALMATY KYZYLORDA
13:00 TORPEDO MINSK NEMAN GRODNO
13:00 MLADENOVIC K. STEPHENS S.
13:30 ERCGEBIR.AUE DUISBURG
13:30 K'LAUTERN DINAMO DR.
13:30 F.DUSSELDORF FC INGOLSTADT 04
13:30 PERSEBAYA SURABAYA SRIWIJAYA FC.
13:30 RANGERS HEARTS
13:30 PAOLINI J. UYTVANCK A.
13:30 SUAREZ C. GONZALEZ MO.
13:35 GUOAN BEIJING GUANGZHOU
14:00 AALEN OSNABRUCK
14:00 MUNSTER HALLESCHER
14:00 ASTORIA WALL. ULM
14:00 FC ALTONA 93 WOLFSBURG II
14:00 FC TRENKWALD. KARABAKH WIEN
14:00 PAIDE FCI LEVADIA TALLINN
14:00 ODENSE LYNGBY
14:00 SUPHANBURI RATCHABURI
14:00 T&T HANOI SAI GON
14:00 CHIKHURA SAMTREDIA
14:00 SPARTAKS JUR. VENTSPILS
14:15 Darüssafaka Dogus Banvit
14:30 STOKE BURNLEY
14:30 SALZBURG ALTACH
14:30 ARSENAL WEST HAM
14:30 ANKARAGUCU B.B.GAZIANTEP
14:30 DEMIRSPOR ERZURUM
14:30 US TRIESTINA CALCIO FANO
14:30 RACING FONDI CATANZARO
14:30 COSENZA RENDE
14:30 MUNCHEN EISBAREN
14:30 PARMENTIER P. VANDEWEGHE C.
15:00 NICE MONTPELLIER
15:00 KONYASPOR KASIMPASA
15:00 AKHISAR GOZTEPE IZMIR
15:00 UDINESE CROTONE
15:00 CHIEVO INTER
15:00 LAZIO SAMPDORIA
15:00 ATALANTA TORINO
15:00 ALASHKERT PYUNIK
15:00 PERUGIA TERNANA
15:00 DALKURD FF SUNDSVALL
15:00 HACKEN HAMMARBY TFF
15:00 MARIEHAMN VPS
15:00 ROPS PS KEMI
15:00 STROMMEN LEVANGER
15:00 JONKOPINGS SODRA ÖSTERS IF
15:00 ROMANIA UKRAINE
15:00 STROGINO-M ENERGOMASH
15:00 BANANTS GANDAZSAR
15:00 Telenet Oostende Belgacom Liège Basket
15:00 FC Bayern München Science City Jena
15:00 Avtodor Saratov VEF Riga
15:00 Lokomotiv-Kuban Krasnodar Parma Perm
15:30 AUGSBURG MAINZ
15:30 FK TOSNO AMKAR
15:30 CSKA KRASNODAR
15:30 ECZACIBASI W VAKIFBANK W
15:30 YAROSLAVICH YAROSLAVL DINAMO CHELYABINSK
16:00 LUZERN ZURICH
16:00 SION BASEL
16:00 YOUNG BOYS LAUSANNE
16:00 FC BARCELONA B R.VALLECANO
16:00 KUBAN AVANGARD KURSK
16:00 CHIASSO AARAU
16:00 SCHAFFHAUSEN FC RAPPERSWIL-JONA
16:00 WINTERTHUR WIL
16:00 KARVINA TEPLICE
16:00 TIGRE HURACAN AR.
16:00 APOLLON LARISAS PANACHAIKI
16:00 ERGOTELIS AE KARAISKAKIS
16:00 B-36 TORSHAVN AB ARGIR
16:00 VERES RIVNE DYNAMO KYIV
16:00 CHELSEA SOUTHAMPTON
16:00 BARS KAZAN CSKA
16:00 DUKLA J. KARLOVY VARY
16:00 CA Paulistano Basquete Cearense
16:00 BC Nokia Kauhajoen Karhu
16:00 Kedainiai Nevezis BC Juventus Utena
16:00 BC Nizhny Novgorod Zenit Saint-Petersburg
16:15 MALAGA SOCIEDAD
16:20 Neptunas Klaipeda Lietuvos Rytas
16:30 RAPID ADMIRA
16:30 BC Batumi BC Delta Marneuli
16:30 Kutaisi BC Mgzavrebi Tbilisi
16:50 CELJE OLIMPIJA
17:00 HAJDUK DINAMO Z.
17:00 SAINT-ÉTIENN. TROYES
17:00 TONDELA CD AVES
17:00 CHAVES PORTIMONENSE SC
17:00 BUDEJOVICE SOKOLOV
17:00 BALIKESIRSPOR UMRANIYESPOR
17:00 CAYKUR RIZESPOR GIRESUNSPOR
17:00 SANTA CLARA FAMALIKAO
17:00 LEIXOES FC AROUCA
17:00 PENAFIEL OLIVEIRENSE
17:00 BRAGA II ACADEMICO V.
17:00 PIEDADE VARZIM
17:00 O'HIGGINS CURICO UNIDO
17:00 MAGALANES COPIAPO
17:00 JUVENTUS BUCARESTI MEDIAS
17:00 BAYREUTH FC UNTERFOEHRING
17:00 TRENCIN SLOVAN B.
17:00 BACKA P. FK MACVA SABAC
17:00 BORAC C. MLADOST LUC.
17:00 NEFTCHI GABALA
17:00 Allianz Swans Gmünden Ece Bulls Kapfenberg
17:00 Plymouth Raiders Cheshire Phoenix
17:00 Dinamo Kursk Women Yakin Dogu Universitesi Women
17:00 Consultinvest Pesaro Red October Cantù
17:30 MAN.CITY SWANSEA
17:30 PESCARA SPEZIA
17:30 AIK GOTEBORG
17:30 TRELLEBORGS FF KALMAR
17:30 FALKENBERGS FF IK FREJ
17:30 Basketball Löwen Braunschweig ALBA Berlin
17:30 FRAPORT SKYLINERS Brose Baskets
17:30 Enel Brindisi Vanoli Cremona
17:45 PETROJET AL AHLY CAIRO
17:45 PGE Turów Zgorzelec Legia Warszawa
17:45 Trefl Sopot KING Wilki Morskie Szczeci
17:45 Start Lublin Mosir Krosno
18:00 BESIKTAS YENI MALATYASPOR
18:00 CADIZ SPORTING GIJON
18:00 LUGO LORCA FC
18:00 KOLN SCHALKE
18:00 LOK.MOSCOW UFA
18:00 MONZA LATINA
18:00 LIBEREC SLAVIA PRAHA
18:00 PAOK XANTHI
18:00 PAS GIANNINA LARISA
18:00 PANIONIOS PANATHINAIKOS
18:00 APOLLON SMIRNIS OLYMPIAKOS
18:00 AEK LEVADIAKOS
18:00 HAUGESUND STROMSGODSET
18:00 KRISTIANSUND BK BODO
18:00 LILLESTROM RANHEIM
18:00 ROSENBORG START
18:00 TROMSO SANDEFJORD FOTBALL
18:00 AZ ALKMAAR FEYENOORD
18:00 CLUB BRUGGE STANDARD
18:00 RANDERS SONDERJYLLAND
18:00 VOJVODINA SPARTAK S.
18:00 VIKING FK ASANE
18:00 WISLA KRAKOW LEGIA
18:00 Cagliari Dinamo Academy Lighthouse Trapani
18:00 Givova Scafati Novipiu Casale Monferrato
18:00 Poderosa Montegranaro Pallacanestro Trieste
18:15 SWEDEN FINLAND
18:30 LAS PALMAS ALAVES
18:30 MONOPOLI VIRTUS FRANC.
18:30 SKA NEVA DINAMO SP
18:30 Valencia Basket Unicaja Malaga
18:30 Demir Insaat Büyükçekmece Trabzonspor Medical Park
19:00 DOMZALE RUDAR V.
19:00 MOREIRENSE RIO AVE
19:00 U.GUADALAJARA OAXACA
19:00 PARTIZAN CUKARICKI
19:00 Germani Basket Brescia EA7-Emporio Armani Milano
19:00 Milwaukee Bucks Boston Celtics
19:05 CHELSEA W WOLFSBURG W
19:30 LOK.ZAGREB ISTRA 1961
19:30 MACCABI NET. HAPOEL B.S.
19:30 POLAND ITALY
19:45 CSMS IASI CLUJ
20:00 GRANADA CF CULTURAL LEONESA
20:00 VALERENGA MOLDE
20:00 U.LA CALERA UNIVERS.CHILE
20:00 NORDSJAELLAND BRONDBY
20:00 ZAMALEK AL ASYOOTI SPORT
20:00 UMMC Ekaterinburg Women Uniqa Euroleasing Sopron Women
20:05 Maccabi Electra Tel Aviv Hapoel Migdal Jerusalem
20:30 ATL.TUCUMAN UNIO.SANTA FE
20:30 SACACHISPAS FC TRISTAN SUAR.
20:30 COMUNICACIO. CA ATLANTA
20:45 ATL.MADRID BETIS
20:45 JUVENTUS NAPOLI
21:00 BORDEAUX PSG
21:00 ATLETICO MIN. VITORIA
21:00 CHAPECOENSE VASCO DA GAMA
21:00 FLUMINENSE CRUZEIRO
21:00 ENVIGADO ATLETIC.HUILA
21:00 PENAROL NAC.MONTEVID.
21:00 WILSTERMANN UNIVERSITARIO
21:00 NACIONAL POT. BLOOMING
21:00 FUS RABAT HASSANIA A.
21:00 PHILADELPHIA PITTSBURGH
21:15 SPORTING BOAVISTA
21:30 METROPOLITAN. ATL.VENEZUELA
21:30 San Antonio Spurs Golden State Warriors
22:00 SEATTLE MINNESOTA UNITED FC
22:00 E.MERIDA D.TACHIRA
22:00 DELFIN EMELEC
22:30 UNIV.CATOLICA AUDAX ITAL.
22:30 REAL CARTAG. CORTULUA
22:45 ARS.SARANDI RIVER PLATE
23:00 ALIANZA LIMA SPORT ROSARIO
23:00 SD PANAMA OESTE COSTA DEL ESTE FC
23:15 SAN JOSE BOL. CLUB AURORA
23:15 AGUILA FAS
23:30 INSTITUTO AGROPECUARIO ARGENTINO
23:30 SANTA CRUZ PE ATLETICO ACREANO AC
Pon 23.04.2018.
Vrijeme Domaćin Gost Live PbP
00:00 PORTLAND NY CITY
00:00 OLIMPIA T. CD PLATENSE
00:00 GREMIO ATLETICO PR
00:00 Washington Wizards Toronto Raptors
00:15 AMERICA DE CALI CPD JUNIOR
01:00 BOCA JUNIORS NEWELL'S
01:00 ANTOFAGASTA CD SAN LUIS
01:00 AL.PETROLERA AGUILAS
01:00 SANTOS LAGUNA PUMAS UNAM
01:00 PORT.AKARIGVA ZAMORA
01:30 CLUB DESTROYERS ROYAL PARI SION
02:30 La Galaxy Ii New York Red .
02:30 Indiana Pacers Cleveland Cavaliers
03:00 SANTA FE LEONES FC
10:30 BHAYANGKAR.S. PERSELA LAMO.
11:00 KARVINA M21 LIBEREC M21
11:00 PLZEN M21 SLAVIA PR.M21
11:30 UKRAINE ESTONIA
13:00 AUSTRALIA ICELAND
13:00 SPARTA PR.M21 TEPLICE M21
13:00 DUKLA PR.M21 TRINEC M21
13:00 LYNGBY BK Fc Nordsjaell.
14:00 PRIBRAM M21 FC FASTAV ZLIN
14:30 MILAN M20 ROMA M20
15:00 FALKIRK FC Heart Of Midl.
15:00 CELTIC M20 MOTHERWELL FC
16:00 INTER ZAPRES. NK RUDES
16:00 GELIOS KOLOS KOVALYOVKA
16:00 SPORTING II BENFICA II
16:30 MFC MYKOLAIV POLTAVA
16:30 SERBIA BELGIUM
17:00 RAPIDE CLUB OUED ZEM ITTIHAD TANG
17:00 AL FAISALY A. AL ANSAR
17:00 BOTOSANI ACS SEPSI
17:30 TAPPARA KARPAT
17:45 FC DNEPR MOGILEV SHAKHTYOR
18:00 CIBALIJA SLAVEN
18:00 DHOFAR SCSC AL WAHDA SY.
18:00 LECH.GDANSK CRACOVIA K.
18:00 EL GEISH AL MOQAWLOON
18:30 SPARTAK M. TEREK
18:30 FAC WIEN SV RIED
18:30 ZWICKAU KARLSRUHER SC
19:00 FENERBAHCE ANTALYA
19:00 ELFSBORG DJURGARDEN
19:00 NORRKOPING SIRIUS
19:00 MALMO IF BROMMAPOJKARNA
19:00 ODD GRENLAND SARPSBORG 08
19:00 AARHUS HOBRO IK
19:30 ITALY HUNGARY
19:45 ASTRA GIURGIU CS UNIVERZIT.
19:45 VITEBSK BATE BORISOV
20:00 SERVETTE XAMAX
20:00 HAPOEL HAIFA BEITAR J.
20:15 LEL MAKASA AL ITTIHAD
20:30 HOLSTEIN KIEL NURNBERG
20:30 FROSINONE EMPOLI FC
20:30 FENIX CA SAN MIGUEL
20:30 URQUIZA ALMIRANTE B.
20:30 CA SAN CARLOS DEP.ESPANOL
20:30 SAN TELMO COLEGIALES
20:35 DEPORTIVO RIESTRA CA ALDOSIVI
20:45 GENOA VERONA
20:45 AJACCIO LENS
20:45 CATANIA TRAPANI CALCIO
20:45 WEALDSTONE THURROCK
21:00 EVERTON NEWCASTLE
21:00 ATH.BILBAO LEVANTE
21:00 PORTO SETUBAL

uključi se i igraj uživo

Direktni prijenosi više od 5000 mečeva na www.mozzartbet.ba

Volite li da gledate fudbal, tenis ili košarku? Televizije nisu u mogućnosti da u svojim programskim šemama isprate sve zanimljive sportske događaje kojih ima mnogo. Od sada, kompanija MOZZART je svim registrovanim posjetiocima sajta www.mozzartbet.ba omogućila novu uslugu – direktni prijenos više od 5.000 sportskih događaja uz klađenje uživo.

Direktni video prijenos izabrane utakmice daje vam mogućnost da neposredno pratite i svoju igru kada se kladite uživo. Samo nekoliko pokreta mišem i možete da napravite tiket s Mozzartovom ponudom iz klađenja uživo.

Kada se ulogujete na naš sajt, idite na stranicu klađenje uživo. Svaki događaj koji nudimo u video prijenosu označen je sličicom televizora, a događaji sa tekstualnim prijenosom ikonicom “PbP”.

U svakom momentu trajanja sportskog događaja igrajte na detalje kao što su – da li će doći do promjene rezultata, ko će dati sljedeći gol ili ko će pobjediti u ostatku duela i druge igre. Nemojte dozvoliti sebi da na kraju utakmice kažete: „Znao sam da će se to dogoditi, lijepo se vidjelo u prijenosu!“

Pripremili smo više od 5.000 sportskih događaja u direktnom video prijenosu (live stream) uz klađenje uživo preko Mozzart sajta. Ako ste zainteresovani da pratite fudbal, tenis ili košarku, možete pronaći svoj omiljeni sport kroz video-prijenos koji šaljemo direktno na računar putem kojeg ste pristupili sajtu www.mozzartbet.ba. Dovoljno je da budete ulogovani na našu interenet stranicu i vaša igra može da počne.

Svaki sportski događaj spreman za uživo gledanje je dostupan u ponudi za klađenje uživo. Spremite se dobro u narednom periodu, izaberite mečeve koje želite da pratite i isplanirajte svoje vrijeme. Uživo prijenos ne može da čeka!

MOZZART – Dio tvog života i na internetu