uživo prijenosi

Sub 21.10.2017.
Vrijeme Domaćin Gost Live PbP
16:00 STURM MATTERSBURG
16:00 STOKE BOURNEMOUTH
16:00 MAN.CITY BURNLEY
16:00 NEWCASTLE CRYSTAL PAL.
16:00 SWANSEA LEICESTER
16:00 HUDDERSFIELD TOWN MAN.UTD.
16:00 HUESCA CADIZ
16:00 BRENTFORD SUNDERLAND AFC
16:00 NOTT.FOREST BURTON
16:00 WOLVERHAMPTON PRESTON
16:00 WIMBLEDON PLYMOUTH ARGYLE
16:00 SOUTHEND BURY
16:00 BARNET YEOVIL
16:00 HEARTS ST.JOHNSTONE
16:00 PARTICK DUNDEE
16:00 VARBERGS ORGRYTE
16:00 DEGERFORS HELSINGBORGS IF
16:00 OLEKSANDRIA VERES RIVNE
16:00 ASTON VILLA FULHAM
16:00 BARNSLEY HULL
16:00 BOLTON QPR
16:00 BRISTOL CITY LEEDS
16:00 DERBY SHEFFIELD W.
16:00 MIDDLESBOR. CARDIFF
16:00 SHEFFIELD UNITED READING
16:00 DONCASTER WALSALL
16:00 GILLINGHAM NORTHAMPTON
16:00 BRECHIN CITY QUEEN OF S.
16:00 DUNFERMLINE LIVINGSTON
16:00 FALKIRK ST.MIRREN
16:00 CHESTER BOREHAM WOOD
16:00 DAG & RED WREXHAM
16:00 EASTLEIGH GATESHEAD
16:00 Espoo United Kauhajoen Karhu
16:00 BC Juventus Utena Kedainiai Nevezis
16:00 Liepajas Lauvas BK Ventspils
16:00 Tofas SK Besiktas Sompo Japan
16:15 BETIS ALAVES
16:15 CSM CSU Oradea CS Politehnica National Iasi
16:20 Pasvalio Pieno žvaigždes BC Lietkabelis
16:30 COSENZA BISCEGLIE
16:30 ANDRIA BAT. RACING FONDI
16:30 USA M17 ENGLAND M17
16:30 BC Šiauliai Lietuvos Rytas
17:00 JAVOR RADNIK SUR.
17:00 VOZDOVAC RAD
17:00 JUVENTUS BUCARESTI ACS SEPSI
17:00 MONACO CAEN
17:00 FEIRENSE RIO AVE
17:00 ZLATE MORAVCE SLOVAN B.
17:00 SENICA RUZOMBEROK
17:00 TRNAVA PODBREZOVA
17:00 TEPLICE KARVINA
17:00 OMONIA AEL LIMASSOL
17:00 FAMALIKAO ACADEMICO V.
17:00 NACIONAL DE MADEIRA PIEDADE
17:00 LEIXOES ACADEMICA
17:00 BK JIP Pardubice USK Praha
17:00 CEZ Basket Nymburk BK Olomoucko
17:00 CSM Universitatea Craiova BC Timba Timisoara
17:15 KERKYRA PANETOLIKOS
17:30 GS Lavrio Aris BC
17:45 DEP. S.MARTIN ATL.ALIANZA
18:00 LOKEREN CHARLEROI
18:00 SPARTAK M. AMKAR
18:00 SAMPDORIA CROTONE
18:00 NUMANCIA GRANADA CF
18:00 POGON SZCZEC. LKS NIECIECZA
18:00 BK Opava BK ARMEX Decin
18:00 Dabrowa Górnicza Stelmet Zielona Góra
18:00 PGE Turów Zgorzelec Anwil Wloclawek
18:00 CS Phoenix Galati BCMU Pitesti
18:30 ALTACH WOLFSBERGER
18:30 ST.POLTEN LASK LINZ
18:30 NAC BREDA ZWOLLE
18:30 SOUTHAMPTON WBA
18:30 HAMBURGER BAYERN
18:30 VALENCIA SEVILLA
18:30 YENI MALATYASPOR TRABZON
18:30 VORSKLA POLT. KARPATY
18:30 MILLWALL FC BIRMINGHAM
19:00 HAJDUK DINAMO Z.
19:00 BASEL THUN
19:00 ZURICH GRASSHOPPERS
19:00 CHIASSO SCHAFFHAUSEN
19:00 SERVETTE FC RAPPERSWIL-JONA
19:00 ETHNIKOS ACH. ANORTHOSIS
19:00 PHILADELPHIA EDMONTON
19:00 Union Olimpija KK Mornar
19:00 Ece Bulls Kapfenberg BC Hallmann Vienna
19:00 WBC Raiffeisen Wels UBSC Raiffeisen Graz
19:00 KK Zabok Zadar
19:00 MMCITÉ Brno DEKSTONE Turi Svitavy
19:00 BC Steaua Turabo Bucuresti BC Mures
19:00 KK Borac Cacak OKK Beograd
19:00 KK Spartak Subotica KK Zlatibor Cajetina
19:15 LOK.PLOVDIV CHERNO MORE
19:15 SETUBAL MARITIMO
19:15 Demir Insaat Büyükçekmece Banvit
19:30 LAMIA PANATHINAIKOS
19:40 Hapoel Tel-Aviv Hapoel Migdal Jerusalem
19:45 EXCELSIOR SPARTA
19:45 VVV VENLO ADO DEN HAAG
19:45 VITORUL CLUJ
20:00 EUPEN MECHELEN
20:00 ST.TRUIDEN OOSTENDE
20:00 METZ DIJON
20:00 NANTES GUINGAMP
20:00 RENNES LILLE
20:00 ANGERS TOULOUSE
20:00 SC AMIENS BORDEAUX
20:00 LORCA FC TENERIFE
20:00 SC AMIENS LILLE
20:00 SPORT.CRISTAL SPORT ROSARIO
20:00 KK Jazine-Arbanasi GKK Sibenik
20:00 Cholet Basket Nanterre 92
20:00 Monbus Obradoiro San Pablo Inmobiliaria Burgos
20:20 MARIBOR ADRIA ANKARAN
20:30 KORTRIJK GENT
20:30 SEVILLA II ZARAGOZA
20:30 LECH.GDANSK LECH POZNAN
20:30 ROESELARE KVC WESTERLO
20:30 CATANIA SICULA LEONZIO
20:30 BG Göttingen Science City Jena
20:30 MHP RIESEN Ludwigsburg Brose Baskets
20:45 TWENTE RODA
20:45 NAPOLI INTER
20:45 BARCELONA MALAGA
20:45 SLIGO DERRY CITY
20:45 Umana Reyer Venezia Vanoli Cremona
21:00 VASCO DA GAMA CORITIBA
21:00 WYDAD CASABL. USM ALGER
21:00 Partizan NIS Igokea
21:30 PORTO FERREIRA
21:30 VILLA NOVA OESTE
21:30 PELOTAS SANTA CRUZ
21:30 LONDRINA PAYSANDU
21:30 RIVER M. SUD AMERICA
21:30 LIVERPOOL M. NAC.MONTEVID.
22:00 REAL GARKILAS UNIVERSITARIO
22:00 UD Oliveirense Galitos do Barreiro
22:15 ENVIGADO ATLETIC.HUILA
22:30 FUS RABAT MAZEMBE
23:00 AMERICA MIN. PARANA
23:00 AUDAX ITAL. COLO COLO
23:00 LIBERTAD CERRO PORTENO
23:30 CD MARATHON MOTAGUA
Ned 22.10.2017.
Vrijeme Domaćin Gost Live PbP
00:00 LOBOS B.U.A.P. CRUZ AZUL
00:00 QUERETARO SANTOS LAGUNA
00:30 DEP.TOLIMA BUKARAMANGA
01:00 BOSTON BUFFALO
01:00 CD EQUIDAD IND.MEDELIN
01:00 COLUMBUS LOS ANGELES
01:00 NY ISLANDERS SAN JOSE
01:00 San Lorenzo de Almagro Ferro Carril Oeste
01:30 WASHINGTON FLORIDA
01:30 CD SAN LUIS ANTOFAGASTA
01:30 Toronto Raptors Philadelphia 76ers
02:00 TIGRES TOLUCA
02:00 DALLAS CAROLINA
02:00 BOLIVAR GUBIRA
02:00 Chicago Bulls San Antonio Spurs
02:00 Cleveland Cavaliers Orlando Magic
02:00 Houston Rockets Dallas Mavericks
02:00 Memphis Grizzlies Golden State Warriors
02:00 Miami Heat Indiana Pacers
02:00 New York Knicks Detroit Pistons
02:06 PACHUCA PUEBLA
02:30 ALIANZA LIMA UN.COMERCIO
02:30 Milwaukee Bucks Portland Trail Blazers
03:00 ARIZONA CHICAGO
03:00 Denver Nuggets Sacramento Kings
03:00 Utah Jazz Oklahoma City Thunder
04:00 AMERIKA NECAXA
04:00 CALGARY MINNESOTA
04:00 HEREDIANO ALAJUELENSE
04:30 VEGAS GOLDEN KNIGHTS ST. LOUIS
04:30 Los Angeles Clippers Phoenix Suns
05:00 AMUR TIGRY J ATLANTY J
06:00 Melbourne United New Zealand Breakers
06:35 Shimane Susanoo Magic Okinawa Ryukyu Golden Kings
07:00 KANAZAWA KYOTO PURPLE
07:00 OKAYAMA KUSATSU
07:00 KUMAMOTO TOKUSHIMA
07:05 Mitsubishi Diamond Dolphins Hamamatsu Higashimikawa Phoenix
07:05 Tochigi Brex Toyota Alvark
07:05 Yokohama B-Corsairs Aishin Sea Horses
08:00 BRISBANE ROAR JETS
08:00 GANGWON FC JEONBUK M.
08:00 GVANGJU SANGJU
08:00 Illawarra Hawks Brisbane Bullets
08:05 Chiba Jets Osaka Evessa
09:30 CHANGCHUN JIANGSU
09:30 HOI KING SOUTH CHINA
10:00 PERSELA LAMO. PERSIB
10:00 URAWA RD GAMBA OSAKA
10:00 PERTH GLORY CC MARINERS
10:00 Cairns Taipans Perth Wildcats
10:15 ZIZKOV ZNOJMO
10:30 FC HERMANSTADT BRAILA
11:00 KARVINA M21 FC FASTAV ZLIN
12:00 HOBRO IK NORDSJAELLAND
12:00 VILLAREAL LAS PALMAS
12:00 OVIEDO CORDOBA
12:00 UMRANIYESPOR B.B.GAZIANTEP
12:00 GIRESUNSPOR MANISA
12:00 AD UNION ADARVE REAL MADR.II
12:00 GIJON II AMOREBIETA
12:00 PERALADA CF SCR PENA DEPORTIVA
12:00 GRANADA B CARTAGENA
12:15 FC AROUCA GIL VICENTE
12:30 PSV HERACLES
12:30 CHIEVO VERONA
12:30 DONG TAM SAI GON
13:00 URAL TEREK
13:00 SIVASSPOR BURSASPOR
13:00 STAL D. CHERNOMORETS
13:00 IPSWICH NORWICH
13:00 HAMBURGER II OLDENBURG
13:30 KOLN WERDER
13:30 ERCGEBIR.AUE SSV JAHN REGENSBURG
13:30 NURNBERG DINAMO DR.
13:30 K'LAUTERN DUISBURG
13:30 VIK.BERLIN VSG ALTGLIENICKE
13:30 BABELSBERG BAUTZEN
13:35 SHANGHAI T. GUANGZHOU R&F
13:35 GUANGZHOU GUIZHOU HENGFENG ZHICHENG
13:35 CHONGQING SHANGHAI SHE.
14:00 ADMIRA SALZBURG
14:00 LYNGBY ODENSE
14:00 ZWICKAU FC CARL ZEISS JENA
14:00 WOLFSBURG II FC ALTONA 93
14:30 CLUB BRUGGE ROYAL ANTWERP FC
14:30 FEYENOORD AJAX
14:30 AZ ALKMAAR UTRECHT
14:30 EVERTON ARSENAL
14:30 RENATE SUDTIROL
15:00 PARTIZAN BACKA P.
15:00 LOK.ZAGREB ISTRA 1961
15:00 NICE RACING STRASBOURG
15:00 ATALANTA BOLOGNA
15:00 BENEVENTO CALCIO FIORENTINA
15:00 MILAN GENOA
15:00 SPAL 2013 SASSUOLO
15:00 TORINO ROMA
15:00 SUNDSVALL NORRKOPING
15:00 TSV 1860 MUNICH BAYERN II
15:00 ASTERAS TRIP. PANIONIOS
15:30 FREIBURG HERTHA
15:30 CSKA ZENIT
15:30 ARKA GDYNIA JAGIELONIA
15:30 KAYSERISPOR KONYASPOR
16:00 VALLADOLID LUGO
16:00 BARS KAZAN METALLURG MG.
16:15 CELTA ATL.MADRID
17:00 TROYES LYON
17:00 TONDELA BELENENSES
18:00 R.VALLECANO SPORTING GIJON
18:00 GIMNASTIC ALCORCON
18:00 SOGNDAL SARPSBORG 08
18:00 STABAEK TROMSO
18:00 MOLDE HAUGESUND
18:30 LEGANES ATH.BILBAO
18:30 GALATASARAY FENERBAHCE
19:00 CD AVES BENFICA
20:00 ALMERIA REUS
20:00 BRANN ROSENBORG
20:45 REAL MADRID EIBAR
21:00 MARSEILLE PSG
21:00 SAO PAULO FLAMENGO
21:15 SPORTING CHAVES
Pon 23.10.2017.
Vrijeme Domaćin Gost Live PbP
01:00 DETROIT VANCOUVER

uključi se i igraj uživo

Direktni prijenosi više od 5000 mečeva na www.mozzartbet.ba

Volite li da gledate fudbal, tenis ili košarku? Televizije nisu u mogućnosti da u svojim programskim šemama isprate sve zanimljive sportske događaje kojih ima mnogo. Od sada, kompanija MOZZART je svim registrovanim posjetiocima sajta www.mozzartbet.ba omogućila novu uslugu – direktni prijenos više od 5.000 sportskih događaja uz klađenje uživo.

Direktni video prijenos izabrane utakmice daje vam mogućnost da neposredno pratite i svoju igru kada se kladite uživo. Samo nekoliko pokreta mišem i možete da napravite tiket s Mozzartovom ponudom iz klađenja uživo.

Kada se ulogujete na naš sajt, idite na stranicu klađenje uživo. Svaki događaj koji nudimo u video prijenosu označen je sličicom televizora, a događaji sa tekstualnim prijenosom ikonicom “PbP”.

U svakom momentu trajanja sportskog događaja igrajte na detalje kao što su – da li će doći do promjene rezultata, ko će dati sljedeći gol ili ko će pobjediti u ostatku duela i druge igre. Nemojte dozvoliti sebi da na kraju utakmice kažete: „Znao sam da će se to dogoditi, lijepo se vidjelo u prijenosu!“

Pripremili smo više od 5.000 sportskih događaja u direktnom video prijenosu (live stream) uz klađenje uživo preko Mozzart sajta. Ako ste zainteresovani da pratite fudbal, tenis ili košarku, možete pronaći svoj omiljeni sport kroz video-prijenos koji šaljemo direktno na računar putem kojeg ste pristupili sajtu www.mozzartbet.ba. Dovoljno je da budete ulogovani na našu interenet stranicu i vaša igra može da počne.

Svaki sportski događaj spreman za uživo gledanje je dostupan u ponudi za klađenje uživo. Spremite se dobro u narednom periodu, izaberite mečeve koje želite da pratite i isplanirajte svoje vrijeme. Uživo prijenos ne može da čeka!

MOZZART – Dio tvog života i na internetu